O firmie słów kilka…

Violetta CieślaJestem kobietą, która lubi nowe wyzwania i jednym z tych wyzwań, było założenie firmy, która powstała pod wpływem impulsu. W momencie przemyśleń jak ma „ona” wyglądać, jak również co i kogo ma reprezentować, zdałam sobie sprawę, że nie tylko ja borykam się z tego typu dylematami.

Duża większość przedsiębiorców, którzy dopiero mają zamiar, bądź od niedawna weszli na rynek ze swoimi pomysłami i produktami, mają podobne przemyślenia.

Dlatego też, w wyniku impulsu zrodził się pomysł, który pierwotnie przerodził się w firmę Studio 3m – MISJAMEDIAMARKETING. Z czasem firma zaczęła się rozwijać, pozyskując nowych współpracowników i została przekształcona w Agencję 3m, której idea 3M jest nadal wiodąca.

AGENCJA 3M i jej idea…

Dbamy o Twój biznes w sieci! Budujemy świat Twojej Marki.
Twoje Social Media i Strony Internetowe,
zawsze będą wyrażały Ciebie!

W obecnych czasach, wręcz niemożliwe jest zauważenie nowych marek bez pomocy Internetu. Dlatego też, postanowiliśmy, że nasze działania będą oferowały wszystko to, czego poszukują firmy, które dopiero zaczynają drogę z wykorzystaniem wszechobecnego Świata Internetu. Za pomocą różnych ścieżek szukają drogi, w dotarciu do swojego idealnego klienta.

Jesteśmy tu, po to, aby pomóc Tobie odnaleźć tę właściwą drogę, podążając śladami 3M. Tworząc Twój wizerunek w sieci między innymi dzięki Twoim Social Mediom i Stronom Internetowym szytymi na miarę.

Uwzględniając takie założenia jak: Misja firmy, Media i ich skuteczne wykorzystanie oraz skuteczny Marketing, w skrócie 3M, które są podstawą rozwoju każdej firmy.

1. MISJA
  • razem z Tobą zbudujemy koncepcję rozwoju Twojej marki, która Ci przyświeca,
  • zbudujemy spójny wizerunku marki Twojej firmy lub marki osobistej,
  • przekażemy światu misję, która nierozłącznie kreuje to, kogo reprezentujesz i co tworzysz.
2. MEDIA
  • wykorzystamy identyfikację graficzną poprzez zbudowanie Twojej strony i mediów szytych na miarę,
  • zbudujemy komunikację z Twoimi klientami z wykorzystaniem mediów społecznościowych,
  • sprawimy, że postawisz na relacje, które rozwiną Ciebie i Twoją markę.
3. MARKETING
  • dobierzemy odpowiednie narzędzia marketingowe,
  • zrobimy analizę i pomiary uzyskanych wyników,
  • wspólnie poprowadzimy kampanie reklamowe oraz inne akcje wizerunkowe.

W swoich działaniach, postawiliśmy na realizację projektów, które w dużej mierze wykorzystują potencjał, jaki daje nam Internet oraz Media Społecznościowe. 

Agencja 3m, jest czymś więcej niż tylko firmą…

Łączy pasję całego zespołu, z potrzebami innych ludzi, którzy na krętych ścieżkach, poszukują właściwej drogi, nie tylko w Świecie Internetu.

Pozdrawiamy i zapraszamy do wszechstronnej współpracy, która sprawi, że Ty, bądź też Twoja firma odnajdziecie drogę, którą szukacie i wspólnie zadbamy o Twój biznes w sieci!

Razem z Tobą będziemy budować Świat Twojej Marki oraz sieć interakcji i relacji z nią powiązanych.

Logo firmowe - Agencja 3m

Violetta Cieśla wraz z zespołem…:)