O firmie

O firmie słów kilka…

Jestem kobietą, która lubi nowe wyzwania i jednym z tych wyzwań, było założenie firmy, która powstała pod wpływem impulsu. W momencie przemyśleń jak ma „Ona” wyglądać oraz, co i kogo ma reprezentować, zdałam sobie sprawę, że nie tylko ja borykamy się z tego typu dylematami.

Duża większość przedsiębiorców, którzy dopiero mają zamiar, bądź od niedawna weszli na rynek ze swoimi pomysłami i produktami, mają podobne przemyślenia.

Dlatego też, w wyniku impulsu zrodził się pomysł, który przerodził się w firmę…

STUDIO 3M     

Misja… Media… Marketing

W obecnych czasach, wręcz jest niemożliwe zauważenie nowych marek bez pomocy  Internetu. Dlatego też, postanowiłam, że moje działania będą oferowały wszystko to, czego poszukują firmy, które dopiero wchodzą na rynek i szukają swojej drogi, w dotarciu do klienta, przy pomocy  wszechobecnego świata Internetu.

Jestem tu, po to, aby pomóc Tobie odnaleźć właściwą drogę, podążając śladami 3M:

1.MISJA

  • razem z Tobą zbudujemy koncepcję, która Ci przyświeca,
  • zbudujemy spójny wizerunku marki Twojej firmy lub marki osobistej,
  • przekażemy światu misję, która nierozłącznie kreuje to, kogo reprezentujesz i co tworzysz.

2.MEDIA

  • wykorzystamy identyfikację graficzną poprzez zbudowanie Twojej witryny / strony internetowej,
  • zbudujemy komunikację z Twoimi klientami z wykorzystaniem mediów społecznościowych,
  • sprawimy, że postawisz na relacje, które rozwiną Ciebie i Twoją markę.

3.MARKETING

  • dobierzemy odpowiednie narzędzia marketingowe,
  • zrobimy analizę i pomiary uzyskanych wyników,
  • wspólnie poprowadzimy kampanie reklamowe oraz inne akcje wizerunkowe.

W swoich działaniach, postawiłam na realizację projektów, które w dużej mierze wykorzystują potencjał, jaki daje nam Internet oraz media społecznościowe. Razem z Tobą będziemy budować świat Twojej marki oraz sieć interakcji i relacji z nią powiązanych.

DRUGIE OBLICZE FIRMY:

Studio 3 M Możesz Mieć MarzeniaMoja firma, jak prawdziwa kobieta, ma kilka oblicz…:) Jedno jest powiązane z działaniami związanymi z marketingiem internetowym, natomiast drugie z promocją zdrowia, zdrowego stylu życia i nie tylko…

Druga odsłona firmy to: STUDIO 3MMożesz… Mieć… Marzenia…, a bliższe informacje znajdują się na przypisanej stronie –  www.ObudzwSobieMotyla.pl

STUDIO 3M, jest czymś więcej niż tylko firmą…

Łączy pasję jej właścicielki, z potrzebami innych ludzi, którzy na krętych ścieżkach, poszukują właściwej drogi, nie tylko w świecie Internetu ale również drogi, promującej zdrowy styl życia i nie tylko… 🙂

 Pozdrawiam i zapraszam do wszechstronnej współpracy, która sprawi, że Ty i Twoja firma odnajdziecie drogę, którą szukacie…:)

Violetta Cieśla