Projekty

W tym miejscu dzielę się projektami, w których aktywnie uczestniczę oraz które zostały stworzone przy współpracy z moją firmą – Studio 3M.

I. Projekty stron internetowych:

Poniżej przykładowe projekty stron internetowych, które zostały zrealizowane dla różnorodnych potrzeb i zainteresowań:

Projekt nr 1.

Typowy projekt dla bloga, którego autorką jest właścicielka  Studia 3M.

Nazwa bloga: Viollet – Świat Kobiety 50 plus”

Blog - Viollet

Projekt nr 2.

Przygotowany pod drugie oblicze firmy, promujący zdrowy styl życia, między innymi poprzez organizację zajęć ruchowych o wdzięcznej nazwie „Obudź w Sobie Motyla”

Projekt do zajęć " Obudź w sobie Motyla"

Projekt nr 3.

Skierowany dla firm, wykorzystany przez moją firmę  „Studio 3M

Studio 3M

Projekt nr 4.

Przygotowany dla Parafii Rzymskokatolickiej – „Parafia Borucin pw. Świętego Augustyna”

Blog - Viollet

Do wszystkich projektów podchodzę bardzo indywidualnie, pragnę aby poza przekazywanymi treściami, odzwierciedlały również duszę i misję jego zleceniodawcy…:) 🙂

II. Projekt oparty na promocji zdrowego stylu życia i nie tylko…

W ramach drugiego oblicza firmy, ukierunkowanego na promocję zdrowia oraz zdrowego stylu życia, wraz z nowo powstałą polską firmą, realizuję duży projekt, a wręcz jestem ambasadorką nowej marki.

W ramach projektu, razem z Firmą Macierzystą, wspieram i promuję branżę nawiązującą do dobrodziejstw jakie od zawsze oferuje nam natura oraz pokazuję inne możliwości, jakie wynikają ze wzajemnej współpracy.

Do wspólnego działania zachęciła mnie innowacyjność, rzetelność i wszechobecna etyka firmy. Razem z firmą poszukujemy i jesteśmy otwarci na współpracę z innymi osobami lub firmami, które będą chciały dołączyć do nowego projektu, którego misją jest pomaganie innym w realizacji ich  pragnień oraz potrzeb związanych z promocją zdrowia i nie tylko.

Bliższe informacje o realizowanym projekcie, warunkach przystąpienia oraz współpracy, można uzyskać za pomocą formularza – Kontakt.

III. Autorski projekt – „Obudź w Sobie Motyla”

Więcej informacji o projekcie na powiązanej z nim stronie – www.obudzwsobiemotyla.pl